Mamy już 12857 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Heksagonalne wydechy Akrapovic. Koniec z nudnymi kształtami

Wysłany 02 październik 2014 16:10 przez Komentarze: 0

Heksagonalne wydech akrapovic

Intermot 2014 to nie tylko premiery motocykli. Producent wydechów motocyklowych, firma Akrapovic zaprezentowała swój nowy innowacyjny produkt - heksagonalne końcówki wydechowe.

Końcówki mają kształt heksagonu - agresywne krzywe tłumika mają nadać motocyklowi bardziej dynamiczny i sportowy wygląd. Według firmy Akrapovic nowy 6-kątny kształt tłumików to nie tylko walory wizualne i o wiele lepsze brzmienie, ale także wydajniejszy przepływ spalin przez tłumik.Ostateczna konstrukcja nowych wydechów została opracowana w tajemnicy przez dwóch inżynierów Akropovic;  Pierwsze prototypy zostały opracowane w sierpniu 2014 roku, a po przejściu rygorystycznych testów w końcu trafiają na rynek.  

Akrapovic dodaje: Nowy kształt znacznie poprawia przepływ spalin. Prowadziliśmy liczne symulacje komputerowe, a także testowaliśmy różne kształty tłumików na stanowisku badawczym i możemy jednoznacznie powiedzieć, że nowy kształt pozwala na lepszy przepływ spalin przy tym samym przekroju rury. Jestem przekonany, że nowy projekt będzie również gwarantował większy wzrost mocy silnika w stosunku do konwencjonalnych wydechów.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)