Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Rossi testuje nową Yamahe R1 na 2015 rok

Wysłany 06 październik 2014 18:10 przez Komentarze: 0

Rossi testuje R1 2015

Yamaha nie zamierza łatwo się poddać i przygotowywuje się do wprowadzenia odpowiedzi na Kawasaki Ninje H2. Nowa R1 na 2015 została przyłapana podczas testów na torze Suzuka, a dosiadał jej nie kto inny, jak sam Valentino Rossi.

Mimo że zdjęcia z testów nowej R1 wyciekły do sieci dużo wcześniej, to motocykl był "ubrany" w testowe owiewki z Yamahy R6, aby nie zdradzać zbyt wielu szczegółów, no i nie siedziała na nim legenda wyścigów MotoGP.  Yamaha doskonale wie jak zwrócić uwagę na swojego flagowego sporta, który jeszcze nigdy nie był produkowany bez większych zmian przez tak długi czas(od 2009 roku).

Jak wynika z tego zdjęcia pod względem stylistycznym nie można spodziewać się rewolucji, jednak najważniejsze jest to co kryje się pod owiewkami. Yamaha R1 na 2015 będzie miała swoją premiere najprawdopodobniej na targach EICMA 2014. Przewidywany dzień premiery to 3 Listopad, tak przynajmniej wynika ze zwiastuna, który wypuściła Yamaha w ostatnim tygodniu.

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)