Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Magazyn MCN ujawnia wygląd drogowej wersji Ninjy H2. Moc zostanie zmniejszona do 200 KM, a cena to 20.000 Funtów

Wysłany 07 październik 2014 16:10 przez Komentarze: 2

Kawasaki Ninja H2 - okładka MCN

Wygląd drogowej Ninjy właśnie został zdradzony - oto okładka brytyjskiego wydania magazynu motocyklowego MCN(Motorcycle News), na której po raz pierwszy w pełnej okazałości widzimy drogową odmianę długo oczekiwanej Ninjy H2.

Jak widać na zdjęciu - motocykl pozbawiony jest skrzydełek aerodynamicznych, a kierunkowskazy zostały zintegrowane z lusterkami. Za hamowanie odpowiadać będą komponenty firmy Brembo, podobnie jak w torowej odmianie H2R.

Kawasaki nie zamierza również przekraczać 200 KM, można zatem przypuszczać że prędkość będzie elektronicznie ograniczona do 299km/h. Moim zdaniem to bardzo rozsądny krok, w końcu Ninja H2 to motocykl, który ma poruszać się po normalnych drogach, a jeśli komuś jakimś cudem zabraknie mocy może zainwestować w tuning i wycisnąć z Ninjy o wiele więcej.

Od 2001 wszyscy liczący się producenci motocykli przestrzegają dżentelmeńskiej umowy, wg. której drogowe motocykle nie będą przekraczały prędkości 300km/h - Kawasaki najwyraźniej nie zamierza się wyłamywać. Cena motocykla w Wielkiej Brytanii została ustalona na 20.000 Funtów. 


Marcin
Chyba zabrakło pomysłu - światła wyglądają jak doklejone i gryzą się z całym motocyklem. Zielono biała wygląda o wiele gorzej niż czarna.

eeeeee
Już wiadomo że to fake ;) Ninja ma jedno światło na środku.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)