Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Zegary w Kawasaki H2 z analogowym obrotomierzem i cyfrowym wyświetlaczem prędkości

Wysłany 17 październik 2014 16:10 przez Komentarze: 0

Dzień po przedstawieniu filmu Yamahy na którym zobaczyliśmy zegary nowej R1, także Kawasaki postanowiło pochwalić się tym co ma do zaoferowania. W przeciwieństwie do R1, firma postawiła na bardziej tradycyjny zestaw, czyli analogowy obrotomierz i cyfrowy wyświetlacz prędkośći.

Obrotomiery w Kawasaki jest wyskalowany do 16 tys. obrotów, a czerwone pole zaczyna się przy 14 tys. obrotów. Na kokpicie motocykla znajduje się także cyfrowy wyświetlacz pokazujący aktualnie zapięty bieg, licznik kilometrów oraz informacja na temat działania systemu kontroli trakcji, quick shiftera oraz systemu elektronicznego odpowiadającego za hamowanie silnikiem(KEBC). 

Wokół obrotomierza rozmieszczone są wszystkie najważniejsze kontrolki informujące o działaniu poszczególnych systemów - mamy kontrolkę rezerwy, systemu ABSu, kierunkowskazy, mapę zapłonu(parasolka wskazuje na tryb rain) oraz elektronicznego amortyzatora skrętu(ESD). Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)