Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Śląskie Motomikołaje 2013 - zbiórka pieniędzy dla dzieci z domów dziecka

Wysłany 10 listopad 2013 13:11 przez Komentarze: 3

Motomikołaje 2013 Śląsk

Motomikołaje organizowane przez stowarzyszenie Dawcy Uśmiechów już za 20 dni(1 Grudnia 2013), tymczasem chcieliśmy poinformować że trwa zbiórka dla dzieciaków z domów dziecka, których jest ponad 400. Potrzeby więc są duże, dlatego zachęcamy do wsparcia tej szlachetnej akcji. 

Podajemy informacje, które znajdziecie także na stronie http://www.dawcy-usmiechu.slask.pl. Tam dowiecie się także szczegółów odnośnie trasy przejazdu i szczegółów akcji.UWAGA!!! 
Czas już najwyższy ogłosić przygotowania tegorocznych Motomikoajów 2013, które odbędą się 1 grudnia 2013r. Rozpoczęcie godz. 11.00 Oczywiście parada też będzie, zacznie się o godz.10.00 spod Urzędu Miejskiego w Sosnowcu ul. Zwycięstwa 20 a mapkę wstawię jak ją już opracujemy.

Dzień wcześniej jedziemy do najmłodszych dzieci na ul. Szczecińską w Sosnowcu.

Tym razem znowu zwozimy dzieci w jedno miejsce czyli do udostępnionej od Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach Hali Sportowej noszącej imię poległego na służbie podkom. Tadeusza Bartosika należąca do Oddziału Prewencji Policji w Katowicach na ul. Koszarowej 17, mamy też zapewnione atrakcje z ich strony dla dzieciaków. Będzie karaoke, poprowadzone przez super dziewczyny z Sosnowca oraz warsztaty tańca z Rafałem "Tito" Krylą.......

Jak zwykle potrzeby są wielkie bo to ponad 400 dzieciaków. Więc prosimy o wsparcie, potrzebne są słodycze i środki czystości dla najmłodszych, pieluchy, kremy, mydełka, szampony i oliwki.

No i oczywiście można pieniądze wpłacać na konto:

Stowarzyszenie Motocyklowe Dawcy Uśmiechu
41-214
Sosnowiec
ul. Litewska 41/60
nr KRS 0000393324
88 1160 2202 0000 0001 9940 8619
Pistolet
Trzeba się pojawić :) Wiadomo już jaka będzie trasa przejazdu?

Oriona
Wejdź na stronę, tam jest trasa.

Fedra
Ta mapka nieaktualna z innej imprezy w Inferno z KATOWIC do SOMALI.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)