Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Suzuki GSX-R 1000 i 750. Akcja serwisowa dotycząca regulatora łańcucha

Wysłany 21 październik 2014 10:10 przez Komentarze: 0

Akcja serwisowa Suzuki GSX-R 750 i 1000
Suzuki wzywa w Stanach zjednoczonych właścicieli GSX-Rów do serwisu ze względu na problem z regulatorem naciągu łańcucha napędowego. Dotyczy on GSX-R 750 produkowanych od 2011 do 2014 roku oraz i GSX-R 1000 w rocznikach od 2009 do 2014.

Według dokumentów opublikowanych przez National Highway Traffic Safety Administration, regulator łańcucha może zostać uszkodzony podczas zmiany o 2 biegi w góre - np. z jedynki na trójke. Mimo że nie jest to częsta praktyka, Suzuki otrzymało zgłoszenia od użytkowników i musiało zareagować na problem, bowiem w skrajnych przypadkach możę dojść nawet do pęknięcia łańcucha napędowego. 

Suzuki pierwsze informacje na temat usterki otrzymało już w maju 2012 roku, a pod koniec 2013 roku Suzuki otrzymało 14 Podobne raporty z USA. Zostało to uznane za nieprawidłowe użycie spowodowane jazdą na kole, jednak od kwietnia do czerwca 2014 Suzuki otrzymała 10 kolejnych raportów o usterce i przystąpiła do wymiany napinacza łańcucha z lewej strony. Element ten zostanie wymieniony na nowy, który zostanie wzmocniony przez obróbkę cieplną, aby wytrzymać większe obciążenie przy pracy.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)