Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Motocyklista pomaga kobiecie uwięzionej w samochodzie

Wysłany 27 październik 2014 11:10 przez Komentarze: 0

Motocykliści, którzy pomagają innym na drodze innym to częste zjawisko, co jakiś czas do sieci trafiają nowe na to przykłady jak ten z USA. Szkoda tylko że media wolą skupić się na piratach drogowych, aniżeli pokazywać filmy jak ten.

Sytuacja ta miała miejsce w San Diego w USA - motocyklisa o nicku rhino177 jechał do pracy jak zawsze, zauważył on przewrócony samochód. Mimo obecności policji na miejscu postanowił że się zatrzyma i bardzo dobrze zrobił, bowiem w środku samochodu znajdowała się uwięziona pasami kobieta, której nikt nie potrafił pomóc. Bohater filmu na szczęście miał ze sobą nóż i szybko uwolnił pasażerkę z samochodu. 

Aż dziw bierze, że policjant który był na miejscu nie posiadał tak podstawowego narzędzia. W takich sytuacjach istnieje zawsze poważne niebezpieczeństwo zapłonu, ale na szczęście szybka reakcja motocyklistów pozwoliła pasażerce na opuszczenie pojazdu.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)