Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Fiksacja wzroku - patrz gdzie jedziesz, bo jedziesz gdzie patrzysz

Wysłany 28 październik 2014 10:10 przez Komentarze: 0

Zasadę patrz gdzie jedziesz, bo jedziesz gdzie patrzysz powinni znać wszyscy motocykliści, a jeśli jeszcze o niej nie słyszałeś to powinieneś koniecznie obejrzeć ten film, który pokazuje co to jest fiksacja wzroku i jak niebezpieczne może być niewłaściwe używanie swojego wzroku.

Błędem większości początkujących motocyklistów jest właśnie skupianie wzroku w niewłaściwym miejscu. Przed pokonaniem zakrętu powinniśmy patrzeć w jak najdalszy widoczny punkt zakrętu - dokładnie w to miejsce, gdzie chcemy jechać. Nie powinniśmy patrzeć na pobocze i skupiać wzroku na nadjeżdżających samochodach czy na poboczu, bo możemy odczuć niesamowitą siłe ich przyciągania. 

Na filmie zobaczycie przykłady niewłaściwej fiksacji wzroku i jak źle może się to skończyć, a także porady gdzie patrzeć żeby jazda była bezpieczna. Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)