Mamy już 12806 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

MV Agusta i Mercedes razem. Daimler wykupił 25% akcji włoskiego producenta motocykli

Wysłany 31 październik 2014 13:10 przez Komentarze: 0

MV-Agusta Mercedes

Włoski producent motocykli MV Agusta zyska nowego partneta, będzie nim koncern Daimler AG - właściciel Mercedesa. Firma wykupiła 25% akcji MV Agusty, co pozwolić na rozwinięcie skrzydeł włoskiej marce i skuteczniejsze konkurowanie z Ducati, które zostało wykupione przez innego giganta - Audi.

Szczegóły na temat kwoty jaką zapłacił Daimler za akcje nie są znane. Firmy będą współpracowały w zakresie marketingu i sprzedaży. Daimler wprowadzi jednego członka do rady nadzorczej spółki, a transakcja musi zostać jeszcze zatwierdzona przez odpowiednie urzędy - ma to nastąpić do końca listopada tego roku.

Możliwe że już wkrótce w salonach dealerskich Mercedesa obok samochodów stały będą motocykle włoskiej marki, która zaprezentowała ostatnio kilka bardzo ciekawych modeli - między innymi Brutale 800RR oraz Brutale Dragster 800RR.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)