Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nolan N21 - Nowy miejski Jet Nolana zobaczymy na targach EICMA 2014

Wysłany 03 listopad 2014 17:11 przez Komentarze: 0

Kask Nolan N21

EICMA 2014 coraz bliżej, ale producenci motocykli i akcesoriów już są w Mediolanie i prezentują swoje nowości. Jedną z nich jest nowy Nolan N21, który zastąpi model N20. Jest to typowy kask miejski w stylu vintage - w odróżneniu od poprzednika posiada on blende przeciwsłoneczną VPS oraz dłuższą szybe.

Skorupa kasku wykonana jest z dobrze znanego materiału Lexan, a sam kask dostępny będzie w dwóch rozmiarach skorupy zewnętrznej i 3 rozmiarach wnętrza, co daje w efekcie 6 rozmiarów do wyboru. Wyściółka jest oczywiście w pełni wyjmowalna do prania. 

Nolan N21  będzie dostępny w 4 różnych wariantach - Classic, Fashion, Custom i Cafe Racer, dzięki czemu każdy motocyklista będzie mógł wybrać kask idealnie dopasowany dla swojego motocykla. N21 wyposażony jest w dobrze znane zapięcie typu microlock2 oraz 2 wloty wentylacyjne z przodu. Cena została ustalona na około 150 Euro. Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)