Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Honda RC213V-S - Współczesne wcielenie VTR SP1/SP2

Wysłany 06 listopad 2014 14:11 przez Komentarze: 0

Honda RC213V-S
Plotki na temat tego motocykla pojawiały się już od dłuższego czasu, ale w końcu Honda zdecydowała się zaprezentować drogową odmiane Hondy RC213V, na której ścigają się w MotoGP Dani Pedrosa oraz Marc Marquez.

Mimo że motocykl został zaprzentowany jako prototyp, serwisy branżowe spodziewają się jego premiery rynkowej w 2015 roku - Honda już zarejestowała znak towarowy RC213V-S w Unii Europejskiej. Motocykl został stworzony przez HRC(Honda Racing Corporation) i Honda Motor i ma bazować na modelu RC213V, jednak nie zdradzono jakimi dokładnie osiągami miałby dysponować.  Koncepcja wprowadzenia na rynek masowy motocykla rodem z MotoGP nie jest w przypadku Hondy nowością - firma miała już w swojej ofercie model VTR SP-1/SP-2, jednak był on zbyt bezkompromisowy i nie zdobył większej popularności. Czas pokaże jak będzie z RC213V-S.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)