Mamy już 12861 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Dainese sprzedane za 130 milionów dolarów funduszowi inwestycyjnemu Investcorp

Wysłany 07 listopad 2014 10:11 przez Komentarze: 0


Włoska marka Dainese to jedna z wiodących firm produkujących odzież motocyklową. Właściciel Lino Dainese, który założył firmę w 1972 sprzedał niedawno 80% swoich akcji funduszowi inwestycyjnemu Investcorp zostawiając dla siebie pakiet mniejszościowy 20%.

Fundusz inwestycyjny Investcorp z siedzibą w Bahrajnie odkupił akcje za 130 milionów dolarów. Lino Dainese pozostanie nadal w firmie, którą założył i skupi się na rozwoju nowych technologii chroniących motocyklistów.

Właściciel Dainese powiedział: 

Niezwykle ważne było dla nas znalezienie odpowiedniego partnera w obecnym okresie silnego rozwoju firmy. Wierzę że wsparcie dużej firmy pomoże w ekspansji naszej marki i produkcji nowych innowacyjnych produktów. Wierzę także że wsparcie Investcorp pozwoli mi na skoncentrowaniu się na mojej pasji i rozwijaniu ważnych dla firmy technologi tj. system D-Air.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)