Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Kawasaki przedstawiło oficjalnie ceny i dostępność Ninjy H2 i H2R

Wysłany 14 listopad 2014 10:11 przez Komentarze: 0

Mimo iż od premiery Ninjy H2 i H2R minęło już trochę czas to  Kawasaki nie spieszyło się z z przedstawieniem oficjalnych cen za swoje nowe motocykle. Na szczęście pojawiły się już oficjalne ceny.

Za Ninję H2 w Wielkiej Brytanii trzeba będzie zapłacić 22,000 Funtów, natomiast za torową H2R trzeba wyłożyć 41,000 Funtów. Motocykl w salonach pojawi się w marcu 2015 roku. Cena w innych Europejskich krajach cena została ustalona na 27,000 Euro(H2) oraz 50,000 Euro(H2R), a w salonach pojawi się on miesiąc później niż w Wielkiej Brytanii.

Cena na rynku Amerykańskim(a dokładniej w USA) to 25,000 Dolarów za H2 oraz 50,000 Dolarów za torową wersje H2R. Motocykle trafią tam do salonów najprędzej, bowiem już w 19 grudnia tego roku. Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)