Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Liqui Moly został oficjalnym dostawcą olejów dla Moto2 i Moto3

Wysłany 22 listopad 2014 11:11 przez Komentarze: 0


Dorna Sports ogłosiła że oficjalnym dostawcą olejów dla serii Moto2 oraz Moto3 w nowym sezonie 2015 zosatnie niemiecki producent Liqui Moly. Wszystkie zespoły w nadchodzącym sezonie podczas wyścigów będą korzystały z olejów tej firmy. 

Firma Liqui już rozpoczęła przygotowania do produkcji olejów, które będą używane od nowego sezonu. Dla LM jest to znakomita okazja dla dalszego rozwoju i badań, dzięki informacjom od najlepszych zawodników i mechaników, którzy będą testowali je w warunkach ekstremlanych obciążeń i temperatury firma będzie mogła jeszcze bardziej ulepszać swoje produkty. 

Peter Baumann, Dyrektor Marketingu w Liqui Moly, powiedział: "Jest to dla nas wielkie wyróżnienie, że wybrano nas jako wyłącznego dostawcę oleju w Mistrzostwach Świata Moto2 i Moto3. Będziemy pracować razem z zespołami, aby ulepszyć naszą formułę i wiemy, że oleje sprawdzone w wyścigach zapewniają również doskonałe właściwości w warunkach drogowych. Chcemy, aby to bezkompromisowa jakość była dostępna dla każdego motocyklisty."
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)