Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Triumph rozpoczął akcje serwisową w związku z usterką komputera ECU

Wysłany 24 listopad 2014 12:11 przez Komentarze: 0

Triumph rozpoczyna akcje serwisową z powodu problemu z jednostką sterują silnikiem - ECU(Engine Control Unit). Usterka dotyczy motocykli z roku modelowego 2014 i 2015.

Akcją serwisową objęte są modele Bonneville,  Bonneville T100, Thruxton, Scrambler, Tiger 800, Tiger 800XC, Speedmaster, America, Thunderbird, Thunderbird Storm, Rocket II Roadster oraz Rocket III Touring. Akcja serwisowa jak do tej pory została ogłoszona w Wielkiej Brytanii, Australii oraz Kanadzie, ale prawdopodobnie wkrótce zostaną nią objęte pozostałe rynki.

Co do samej usterki ECU - w szczególnych przypadkach dużego obciążenia może dojść do przypadkowego włączenia jednego z wtryskiwaczy paliwa powodując wypełnienie jednego z cylindrów paliwa paliwem. Jeśli zdarzy się to na wyłączonym silniku po włączeniu zapłonu może z kolei doprowadzić do unieruchomienia silnika. Dealerzy Triumpha będą wymieniali wadliwe jednostki sterujące ECU na nowe.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)