Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

BikeHUD Adventure - Konkurencja dla Skully coraz mocniejsza

Wysłany 25 listopad 2014 10:11 przez Komentarze: 0

Do wprowadzenie kasków Skully coraz bliżej, jednak konkurencja nie śpi i przygotowuje konkurencyjne rozwiązania. Jednym z nich jest wyświetlacz BikeHUD Adventure firmy Bikesystem, który można zamontować w niemal dowolnym kasku. 

Firma Bikesystems odpowiedzialna za projekt twierdzi że jest to najmniejszy, najlżejszy i najbardziej elastyczny pod względem możliwości wyświetlacz HUD na rynku. Urządzenie wyświetla na przezroczystym ekranie takie informacje jak prędkość, obroty silnika, sygnalizuje moment do zmiany biegu, oraz  pracę kierunkowskazów bez rozpraszania uwagi motocyklisty. Po sparowaniu urządzenia z telefonem możemy zobaczyć wskazówki z nawigacji, tytuł aktualnie wykonywanego utworu czy przeczytać nadesłane SMSy lub zobaczyć kto do nas dzwoni. Wyświetlacz może współpracować z systemem kamer FullHD 1080p Bikevision, które można zamontować z przodu i z tyłu motocykla, zasilane są one z akumulatora, więc nie obciążają baterii samego urządzenia. Opcjonalny system kamer BIKEVISION obejmuje Full HD 1080p do przodu i tyłem do kierunku jazdy kamery. BikeHud będzie sprzedawany w 3 różnych wersjach: 

Bikehud Adventure


Wersja podstawowa, czyli sam moduł montowany w kasku, który umożliwi podgląd aktualnej prędkości, wskazówki z nawigacji GPS, informacje na temat fotoradarów, oraz informacje na temat odtwarzanego właśnie utworu.

Bikehud Adventure PlusZestaw tej obejmuje moduł montowany w kasku oraz kontroler Bikehub montowany w motocyklu. Dzięki temu zyskujemy bardzo precyzyjny odczyt prędkości(częstotliwość odświeżania 100 razy w ciągu sekundy), wybrany bieg, obroty silnika, sygnalizację kierunkowskazów. Dodatkowo w tej opcji będziemy mieli pilota ułatwiającego sterowanie urządzeniem, który pozwoli np. na odbieranie rozmów w czasie jazdy.

Bikehud Adventure VisionOstatnia opcja jest najdroższa, jednak oferuje najwięcej możlwiości. Do systemu dodawane są dwie kamery montowane z przodu oraz z tyłu, za ich pomocą można nagrywać filmy i robić zdjęcia, a także wyeliminować martwe punkty. Zasilane są z kontrolera BikeHub, więc nie zużywają energii samego urządzenia. 

Dzięki zaoferowaniu aż trzech wersji w różnych cenach więcej osób będzie mogło pozwolić sobie na zakup urządzenia, ewentualnie dopasażając je w kolejne moduły. BikeHud 2.0 trafi na rynek na przełomie maja/czerwca 2015 roku. Nie znamy jeszcze oficjalnych cen, jednak poprzednia wersja systemu kosztowała 330 Funtów. Więcej informacji na temat urządzenia dostępne jest na oficjalnej stronie producenta: http://www.bike-hud.com/ Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)