Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Moto-Opinie.info na Androida - Nowe funkcja i dużo usprawnień w aplikacji

Wysłany 27 listopad 2014 14:11 przez Komentarze: 4


Właśnie przed momentem do GooglePlay trafiła nowa wersja naszej aplikacji Moto-Opinie.info 1.5. Dodałem nowe funkcje, ulepszyłem nawigacje oraz poprawiłem błędy, ogólnie rzecz biorąc korzystanie z niej powinno być teraz znacznie przyjeniejsze.

Najważniejszą nowością jest dodanie zakładki z mapką ciekawych miejsc i tras - podobnej do tej, jaką znacie z serwisu. Jest to znacznie wygodniejsza forma, bowiem można sprawdzić nie tylko miejsca w pobliżu, ale zorientować się gdzie dokładnie są położone oraz czy znajdują się na naszej trasie.

Druga rzecz to aktualności - zmieniłem styl ich wyświetlania, na stronie głównej wyróżniona jest wiadomość tytułowa, nowy sposób prezentacji to także zmniejszenie transferu jaki zużywa aplikacja.

Nowość nr. 3 to usprawniona nawigacja zarówno na stronie z ciekawymi miejscami, jak i aktualnościami. Teraz po wybraniu odpowiedniego miejsca lub wiadomości otworzy się w nowym oknie, można więc przeczytać wiadomość i wrócić szybko do ostatniego miejsca.

Na koniec jeszcze jedna rzecz, której nie mogłem nie pominąć - niektórzy o to prosili, więc mają :) Jeśli aplikacja zostanie włączona bez włączonego GPSa to zamiast domyślnej lokalizacji Warszawa wyświetlana jest lista miast, po wybraniu miasta widzimy ciekawe trasy i miejsca wokół danego miejsca.

No i to chyba na tyle :) Jeśli macie jakieś sugestie, możecie wpisywać w komentarzach do tej wiadomości lub podzielić się na forum.

LINK DO APLIKACJI W GOOGLE PLAY I NA NASZYM SERWERZE

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.moto_opinie.info&hl=pl

http://www.moto-opinie.info/Moto-Opinie.info.apk


Bogdan
Jak wybieram newsa to aplikacja się wysypuje :/

Drzewo
Już poprawiłem, wysłałem do google play poprawioną wersje apki - w ciągu 1-2 godzin powinna się pojawić i samoczynnie zaktualizować, a w razie czego można zainstalować tą wersje co jest na serwerze moto opinie - działa jak trzeba.

Fantomas
Najlepsza apka dla motocyklistów :) Dobrze że się rozwijacie, przydałoby się jeszcze przesuwanie kart gestami.

Drzewo
Będą gesty, tylko najpierw dodaje te ważniejsze rzeczy :) Dzięki za pozytywne komentarze ;)


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)