Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

MotoGroom Helmet Dryer - Nowy osuszacz do kasków motocyklowych

Wysłany 28 listopad 2014 14:11 przez Komentarze: 0

Osuszacz do kasków nie jest nowy pomysłem, pisaliśmy już o urządzeniu włoskiej firmy Capit, a teraz podobne urządzenie zamierza przedstawić brytyjska firma MotoGroom.

Urządzenie MotoGroom o nazwie Helmet Dryer skierowane jest dla zawodników torowych, którzy będą chcieli wyszuszyć kask po sesji na torze oraz motocyklistów jeżdżących w różnych warunkach pogodowych, a w szczególności w deszczu oraz bardzo wysokich temperaturach, w których głowa poci się bardziej niż zwykle. Ponadto dostępna będzie specjalna przystawka do suszenia rękawic.

MotoGroom będzie rozgrzewało powietrze do temperatury zbliżonej do temperatury ludzkiego ciała, a więc 37 st. celcjusza. Dodatkowo w urządzniu znajduje się czasowy wyłącznik z regulacją do 3 godzin. Według MotoGroom pełne suszenie kasku po umyciu wypraniu wnętrza zajmie właśnie 3 godziny. 
Projekt został przedstawiony na serwisie Indiegogo(podobnym do kickstartera), jeśli firma uzbiera 20.000 Funtów ruszy produkcja osuszacza. Ostateczna cena urządzenia ma nie przekroczyć 70 Funtów, jednak osoby które wesprą projekt mogą liczyć na cenę 39Funtów.

Strona projektu na indiegogo.com dostępna jest pod tym linkiem.

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)