Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Streets of Japan 4K - Motocykle i supersamochody na ulicach Tokio

Wysłany 01 grudzień 2014 10:12 przez Komentarze: 0


Widzieliście film Szybcy i Wścielki: Tokio Drift? Okazuje się że to co pokazano w filmie to nie nie jest jedynie fikcja filmowa - ulice jednego z największych na świecie miast w nocy przemienia się w ogromny plac zabaw dla wszystkich maniaków motocykli, supersamochodów i zwyczajnie pozytywnie zakręconych ludzi.

Miasto w nocy staje się rajem dla tuningowanych motocykli, a także samochodów wyposażonych w różne bajeranckie dodatki. Poczujcie klimat Tokio w tej świetnej produkcji, nagranej przez samych moto maniaków. Materiał został nagrany najnowszą kamerką GoPro 4 w jakości 4k, więc jakość filmu jest naprawdę rewelacyjna. Niech klimat filmu udzieli się Wam i pozwoli zapomnieć o tym co dzieje się za oknem w Polsce. :)


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)