Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Triumph wprowadzał w błąd swoich klientów w Indiach

Wysłany 01 grudzień 2014 11:12 przez Komentarze: 0

Triumph oficjalnie przyznał się i potwierdził, żę niektóre z motocykli sprzedawanych na Indyjskim rynku miało mniejszą moc niż podawała firma na stronach internetowych oraz folderach. Dealarzy Indyjscy podawali moc dla Europejskiej wersji, natomiast w rzeczywistości moc motocykli była nawet 25% mniejsza.

Przykładowo Triumph Streer Triple w Europie oferuje moc 106 KM i 68Nm momentu obrotowego, natomiast w Indiach moc wynosiła 79, a moment 57Nm. Inne motocykle o obniżonej mocy to Speed Triple(127KM), Bonneville, Thunderbird i inne. Jak widać w niektórych przypadkach różnice nie były tak duże.Sprawa wyszła na jaw gdy do internetu wyciekły dokumenty ARAI(The Automotive Research Association of India), w których była podana prawdziwa moc silnika. Triumph musiał ją obniżyć, aby spełnić warunki co do emisji spalin, jednak mógł podać prawdziwe dane, czego nie uczynił. 
Oto co widniało na stronie przed ujawnieniem dokumentów ARAI oraz po tym fakcie.

Źródło: team-BHP.comNazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)