Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Buty motocyklowe TCX będą miały podeszwy zaprojektowane przez Michelina

Wysłany 02 grudzień 2014 18:12 przez Komentarze: 0

Michelin dobrze znany jest z produkcji opon motocyklowych, ale co powiecie o butach motocyklowych, których podeszwy są projektowane przez Michelina i wzorowane na oponach tej marki.

Na taki pomysł wpadły koncerny Michelin oraz Jihua, który produkuje podeszwy do butów wielu marek. Jednym z pierwszych owoców współpracy będą nowe modele butów TCX na 2015 rok. Pomysł ten wydaje się być słuszny, bowiem podeszwy butów powinny charakteryzować się podobnymi właściwościami co opony, czyli dobrą odpornością na ścieranie i przyczepnością na każdej nawierzchni. 

Turystyczne buty TCX Adventure Infinity będą wyposażone we wzór podobny do opon Anakee 3, a więc takiech która dobrze sprawuje się w terenie jak i na asfalcie, natomiast podeszwa miejskiego model X-Cube EVO WP oraz X-Square Plus będzie natomiast czerpać z uniwersalnej opony Pilot Road 3 oraz Pro Grip 4. Zewnętrzna część podeszwy tego buta wykorzystywać będzie technologię XST z opon Pilot Road 3 i 4, która skuteczniej odprowadza wodę i zwiększa przyczepność na każdym rodzaju nawierzchni od kostki brukowej po asfalt. Jaki będzie efekt tej współpracy przekonamy się wkrótce, bowiem buty TCX z podeszwami projektowanymi przez Michelina trafią do sprzedaży już na początku przyszłego roku.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)