Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

RST zastąpi Dainese jako oficjalny partner bezpieczeństwa w wyścigach Isle Of Man TT

Wysłany 09 grudzień 2014 14:12 przez Komentarze: 0


Brytyjska marka odzieżowa RST zastąpi od przyszłego roku Dainese na miejscu oficjalnego partnera bezpieczeństwa w czasie wyścigów Isle Of Man TT.

Stosowna umowa została podpisana między departamentem rozwoju gospodarczego wysypy Mann, który jest właścicielem praw do wyścigów TT. Została ona podpisana na dwa lata i obejmuje także sponsoring tytularny wyścigu, który odbędzie się w sobotę 6 Czerwca i nazwany zostanie RST Superbike. 

Inne korzyści dla Brytyjskiej marki odzieżowej to możliwość reklamowania się przy lini startu, na podium oraz w niektórych miejscach w których przebiega trasa. Dzięki umowie partnersjie firma RST będize także mogła używać oficjalnego logo TT na niektórych swoich produkach. Osoby zabezpieczające wyścig będą nosiły także specjalnie przygotowane wersję kurtki RST Alpha 3. 

Jonny Towers, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu RST powiedział: "RST rośnie w siłę - jest to odzieżowa marka numer 1 W wielkiej Brytanii, ale notujemy również ogromny wzrost sprzedaży na całym świecie. Partnertstwo w Isle Of Man TT jest idealną okazją na zwiększenie prestiżu RST na skalę światową. Jest to ważny kamień milowy dla RST i jesteśmy bardzo dumni, że wiąże się z tak prestiżowym wydarzeniem o bogatej historii jak wyścigi TT. Liczymy na długią i owocną współpracę z TT."

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)