Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Shark Speed-R Series 2 na 2015 rok i specjalne malowanie Carl Fogart Replica

Wysłany 11 grudzień 2014 11:12 przez Komentarze: 0

Shark Speed-R Series 2
Firma Shark postanowiła odświeżyć i nieco ulepszyć swój sportowo-turystyczny model Speed-R, który otrzymał przyrostek Series 2. Nowa wersja kasku będzie dostępna w specjalnym malowaniu Carl Fogarty Replica.

Malowanie pojawia się w 20stą rocznicę zdobycia pierwszego mistrzostwa Świata WSBK przez Carla Fogarty. Kask pojawi się w dwóch wersjach kolorystycznych - czarnej oraz czerwonej, a na czubku głowy będzie znajdował się grafika z podpisem Carla oraz cyfra 4 oznaczająca liczbę zdobytych tytułów mistrza Świata. Co do samego kasku - jest to poprawiona wersja modelu z poprzednich lat. Największe zmiany w Speed-R Series 2 to zmniejszona waga(1450g), nowy mechanizm blendy, przeprojektowany tylny spojler oraz zmienione górne wloty wentylacyjne. 

Replika kasku będzie dostpna w cenie ok. 1650 PLN i pojawi się w skleplach jeszcze w tym roku. 


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)