Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nowa Kawasaki Ninja H2 dla mistrza wyścigów na 1/4 mili Rickey-a Godsona

Wysłany 12 grudzień 2014 10:12 przez Komentarze: 0Podczas targów New York International Show Kawasaki przedstawiła specjalnie przystosowaną do wyścigów na 1/4 mili, którą dosiadał będzie 11-krotny mistrz Świata w tej dziedzinie Rickey Gadson.

Rickey do tej pory ścigał się na Kawasaki ZX-14R, ale przesiadka na H2 jest naturalną koleją rzeczy - motocykl z kompresorem wydaje się być wręcz stworzony do wyścigów równoległych. Największą zmianą jakiej dokonał zespół Kawasaki jest oczywiście wydłużenie wahacza do 171 cm, ulepszony quckshifter, tylny amortyzator JRI oraz mocniejsza i lżejsza tylna felga wykonana z włókna węglowego. Reszta motocykla, w tym silnik pozostaje bez zmian.

Rickey sprawdził swoją nową Ninje i pomimo mokrej nawierzchni osiągnął rewelacyjny czas 8.213 s oraz prędkość 166,48 mph(267 km/h). Zobaczcie na własne oczy jak spisuje się Ninja H2 w wyścigach na 1/4 mili


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)