Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Triumph chce naprawić swój nadszarpnięty wizerunek i oferuje rozwiązania dla Inyjskich klientów

Wysłany 17 grudzień 2014 13:12 przez Komentarze: 0

Pamiętacie jak pisaliśmy na temat wprowadzania Indyjskich klientów w błąd przez Triumpha? Jeśli nie, przeczytacie o tym TUTAJ. Brytyjski producent motocykli chce naprawić swój nadszarpnięty wizerunek w związku z tą sprawą i oferuje rozwiązanie dla klientów, którzy kupili motocykle o niższej mocy niż było to podawane w katalogu producenta.

Klienci będą mogli rozwiązać sprawe na kilka sposobów

1. Sprzedać motocykl do salonu i odzyskać pełną kwote jaką za niego zapłacił.

2. Zgłosić się do salonu po gotówke - firma wyliczyła kwotę jaka potrzebna jest do przywrócenia pełnej mocy, wchodzi w to koszty przeprogramowania komputera ECU oraz wydechu Arrow.

3. Zlecić salonowi Triumpha przywrócenie pełnej mocy bez rekompensaty finansowej. Klient podpisać musi jedynie akceptacje modyfikacji, po których motocykl nie spełnia norm ARAI o których pisaliśmy w poprzedniej wiadomości. Aby przywrócić pełną moc Triumph dokonuje zmian w kanałach dolotowych do Airboxa, wyposaża motocykl w wydech Arrow oraz zmienia mapy.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)