Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Held Rain Cloud - Rękawice motocyklowe na zime i do jazdy w deszczu

Wysłany 18 grudzień 2014 10:12 przez Komentarze: 0

Rękawice Held Cloud Rain

Niemiecka firma Held wprowadza do swojej oferty nowy model rękawic motocyklowych - model Rain Cloud. Jest to rękawicą zimową, która nie boi się deszczu i trudnych warunków pogodowych.

Model ten oferują ochrone i komfort w każdych warunkach - zarówno w czasie deszczu i/lub niskiej temperatury. Dzięki technologii X-Trafit liczba warstw z typowej dla rękawic zimowych czterech została zredukowana do dwóch, co zapewni lepszy komfort i chwyt, Obecnośc membrany Gore-Tex daje dobrą odporność na wode oraz oddychalność.

Zewnętrzna warstwa wykonana jest z naturalnej skóry koziej ze wstawkami z materiały Nyspan. Twarde ochraniacze na kostki są pokryte skórą, rękawice wyposażone są także w elementy odblaskowe zapewniające lepszą widoczność na drodze oraz wycieraczkę do zgarniania wody z wizjera kasku.  Sugerowana cena za rękawice Held Cloud and Raing została ustalona przez producenta na ok. 220 dolarów.

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)