Mamy już 13080 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Syn Che Guevary otwiera biznes związany z podróżami motocyklowymi

Wysłany 23 grudzień 2014 11:12 przez Komentarze: 0


Najmłodszy syn legendarnego rewolucjonisty Che Guevary - Ernesto - rozpoczyna nową działalność związaną z motocyklami - zajmie się on organizacją i sprzedażą wycieczek motocyklowych po Kubie. 

Projekt został nazwany La Poderosa Tours i nawiązuje do motocykla Norton, którym podróżował po Ameryce Che Guevara w 1952 roku. W ofercie Ernesta znajdują się wycieczki od 6 do 9 dni po dwóch różnych trasach na motocyklach firmy Harley-Davidson. 

Cena najkrótszej wycieczki sześciodniowej rozpoczyna się od 3 000 dolarów, a ceny za 9 dniowej dochodzą do 3 700 dolarów, jednak obejmują one pobyt w 5-gwiazdkowych hotelach czy takie atrakcje jak pływanie z delfinami :) Transport na Kube nie jest wliczony w cene.  Ernesto powiedział: "Uczynimy z twojej podróży unikalne doświadczenie i zapewnimy niezapomniane chwile.". 

Po tym jak USA ociepla stosunki z Kubą wydaje się że Ernesto nie będzie mógł narzekać na brak klientów. Życzymy powodzenia.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)