Mamy już 12562 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Moto Opinie na Windows Phone z mapą ciekawych miejsc i tras oraz trybem offline

Wysłany 25 grudzień 2014 10:12 przez Komentarze: 1

Mamy świąteczny prezent dla wszystkich użytkowników Windows Phone - nasza aplikacja zawitała w końcu na system Microsoftu i to z dokładnie taką samą funkcjonalnością jak wersja na Androida, a nawet nieco większą :)

Aplikacja daje oczywiście dostęp do treści z naszego serwisu - są więc aktualności oraz opinie przedstawione w wygodnej formie z wyszukiwarką oraz szybką nawigacją po kategoriach. Oprócz tego do dyspozycji jest doceniona przez Was opcja: Ciekawe miejsca w pobliżu wyświetlającą ciekawe trasy i miejsca wokół naszej lokalizacji.

Ostatnia funkcja to mapa ciekawych miejsc - aplikacja po włączeniu pokazuje naszą pozycje i zaznaczone na mapie miejsca i trasy motocyklowe  - możemy wybrać nawigację do wybranego punktu lub wyświetlić je i przejrzeć zdjęcia oraz komentarze użytkowników. 

Funkcja ta na Windows Phone ma jeszcze jedną ceche, której nie ma(jeszcze) na Androidzie - możecie wyświetlić mapkę bez dostępu do internetu i używać funkcji nawiguj :) Myśle że będzie to bardzo pożądana cecha, np. wtedy gdy będziemy za granicą. 

Aplikacja jest do pobrania z Windows Phone Store pod TYM ADRESEM lub po wpisaniu moto opinie w wyszukiwarce WP Store.

Steffano
Na to czekałem. Apka pierwsza klasa - bardzo się przyda podczas sezonu:)


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)