Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Shoei GT-Air - nowy integral z blendą

Wysłany 27 grudzień 2012 23:12 przez Komentarze: 0

Shoei GT-Air  

Shoei GT-Air to pierwszy kask integralny z blendą, jakie będzie produkowany przez tą firme. Zgodnie z informacjami z oficjalnej strony Shoei Polska nowy model kasku będzie dostępny dla kupujących od marca 2013 roku. 

Shoei do tej pory nie garnął się z dodawaniem blendy do swoich kasków tłumacząc to względami bezpieczeństwa, jednak jak widać zapotrzebowanie na kaski z blendą jest na tyle duże, że wprowadza do swojej oferty kolejny po neotecu kask z blendą.

Nowy GT-Air będzie dostępny w 3 rozmiarach. Masa kasku w rozmiarze M będzie wynosić 1450g. Sądząc po kształcie skorupy i nazwie kasku można przypuszczać, że będzie to kask z zacięciem sportowym i wydajną wentylacją. 

Ponadto nowy GT-Air będzie posiadał system E.Q.R.S. umożliwiający łatwe wyjęcie wkładek bocznych przez ratownika medycznego w razie wypadku(tak aby można było bezpiecznie zdjąć kask) oraz znane z poprzednich modeli wypełnienie EPS z materiałów o różnej gęstości. 

Jeśli będziecie chcieli podzielić się opinią na temat nowego kasku Shoeia zapraszamy tutaj :)
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)