Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nolan N104 Evo - jeszcze lepszy N104

Wysłany 29 listopad 2013 12:11 przez Komentarze: 0

    Nolan N104 Evo

Nolan przygotował odświeżoną wersje swojego szczękowca. Od przyszłego roku będzie można kupić Nolana N104 w wersji EVO. Kask jak nazwa wskazuje nie będzie zupełnie nową konstrukcją, natomiast pojawi się kilka istotnych zmian - najważniejsza z nich to całkowicie przebudowany system wentylacji oraz nowa wyściółka wewnątrz kasku.

Dzięki technologii nazwanej Air Booster N104 Evo ma zapewnić znacznie lepszą cyrkulacje powietrza wewnątrz kasku. Skorupa zewnętrzna będzie tradycyjnie dla Nolana wykonana z poliwęglanu Lexan. Nowe wnętrze tekstylne Klimat Komfort będzie można wyjąć do prania, zmieni się także kształt poduszek policzkowych tak aby zapewnić lepszy komfort w czasie jazdy.

Kask będzie takżę wyposażony w szybke z pinlockiem, znane zapięcie microlock 2 i system otwierania szczęki jedną ręką. Nie zabraknie również dobrze znanego miejsca na intercom N-Com.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)