Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Suzuki Recursion, czyli turbodoładowany motocykl Suzuki coraz bliżej

Wysłany 05 styczeń 2015 12:01 przez Komentarze: 0

W 2013 roku na Tokio Motor Show suzuki zaprezentowała koncepcyjny model Recursion - motocykl oferujący 2-cylindrowy silnik 588cc, który dzięki turbodoładowaniu osiągałby moc 100 KM oraz moment obrotowy 100Nm przy 4.500obr/min.

Dzięki kompaktowej konstrukcji i niskiej masie(174kg na sucho) takie wartości momentu i mocy oznaczałyby naprawdę żwawy sprzęt na ulice jak i na tor, który mógłby skutecznie konkurować z maszynami jak MT-07/MT-09 oraz zapewniać bardzo niewielkie spalanie. Sugerowano wtedy że spalanie miałoby być o 50% niższe od typowych maszyn 600cc o podobnej mocy. 

Niestety przez dłuższy czas na temat modelu kryjącego się pod kryptonimem Recursion było cicho, aż do teraz. Render motocykla pojawił się niedawno na okładce japońskiego magazynu Young Machine. Poprzednio magazyn ten opublikował zdjęcie Yamahy R25 kilka miesięcy przed oficjalną premierą, tak więc wydaje się bardzo prawdopodobne że coś jest na rzeczy i wkrótce będziemy emocjonowali się premierą bardzo ciekawego motocykla z turbo. Czekamy z niecierpliwością na więcej informacji na temat Suzuki Recursion.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)