Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Duży sukces aplikacji moto opinie na Windows Phone oraz nowa wersja 1.2 poprawiająca działanie

Wysłany 06 styczeń 2015 12:01 przez Komentarze: 1

Pierwsza wersja aplikacji moto opinie na Windows Phone pojawiła się niedawno, bo 25 grudnia 2014 - od tego czasu minęło dopiero 12 dni, a aplikację pobrano blisko 1000 razy. Do Windows Store właśnie trafiła nowa wersja oznaczona numerkiem 1.2 i wnosząca sporo usprawnień.

Nowa aplikacja jest zoptyamizowana pod nową wersje systemu Windows Phone 8/8.1 - zastosowałem inną kontrolke mapy, która jest ładniejsza i szybsza. Ponadto dodałem większe ikonki ciekawych miejsc na mapie przez co są łatwiejsze do wybrania. Aplikacja pokazuje nasze miejsce za pomocą markera z napisem "Jesteś tutaj". Inne ulepszenia dla tej wersji to:

- Poprawione działanie funkcji nawigacja do wybranego miejsca(teraz włącza nawigacje zamiast pokazywać mapke dojazdu w przeglądarce)

- Poprawione działania funkcji ciekawe miejsca i trasy wokół mnie(na niektórych urządzeniach lokalizacja była błędna i program wyświetlał puste okno)

- Ulepszenia w intefejsie programu

- Nowa zakładka z wydarzeniami i zlotami motocyklowymiAplikacje możecie pobrać z windows store lub klikając w ten link. Mapa ciekawych miejsc i tras motocyklowych działa także bez dostępu do sieci.

https://www.windowsphone.com/pl-pl/store/app/moto-opinie-info/07bec627-071f-4b4f-8039-98e0d9fde3d8


Drzewo
Na dzień dzisiejszy jest już ponad 6 000 :)


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)