Mamy już 12808 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Recursion to nowa Katana? Suzuki zastrzegło znaki towarowe Katana oraz Gamma

Wysłany 07 styczeń 2015 10:01 przez Komentarze: 0


Niedawno pisałem o turbodoładowanym motocyklu Suzuki kryjącego się pod kryptonimem Recursion, ale wygląda na to że motocykl na rynku może pojawić się pod zupełnie inną nazwą - firma z Hamamatsu zastrzegła właśnie logo i znak towarowy Katana oraz Gamma.

Znak towarowy Gamma został zastrzeżony tylko w Unii Europejskiej, natomiast Logo z mieczem samurajskim oraz nazwa Katana została zastrzeżona w Ameryce i Unii Europejskiej. W swoim czasie Suzuki produkowało model RG500 Gamma z dwusuwowym silnikiem, ale przez krótki okres czasu, natomiast pod nazwą Katana od lat 80tych produkowane były modele GSX600F oraz GSX750F. 

Wygląda na to że legendarna Katana zostanie przywrócona pod postacią lekkiego turbodoładowanego motocykla Recursion, ale są to na obecnie jedynie spekulacje - wkrótce powinniśmy dowiedzieć się wszystkiego.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)