Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Kawasaki tłumaczy koncepcje Ergo Fit w nowym Vulcanie S 650

Wysłany 08 styczeń 2015 13:01 przez Komentarze: 0


Vulcan S 650 to nowy Cruiser w ofercie Kawasaki na sezon 2015  - więcej na jego temat pisaliśmy w tej wiadomości. Model ten ma jedną bardzo ciekawą ceche - jest nią koncepcja Ergo Fit, która pozwala na dostosowanie go dla niemal każdej sylwetki motocyklisty.

Kevin Allen z działu Public Relations Kawasaki na filmie tłumaczy jakie korzyści wynikają z koncepcji Ergo Fit i w jaki sposób motocyklista może dopasować go pod swój wzrost i budowę ciała.  Przyszły nabywca motocykla ma do dyspozycji możliwość ustawienia pozycji podnóżków - może zostawić je w pozycji fabrycznej, cofnąć o 1 cal do przodu oraz do tyłu. Ponadto regulowana jest odległośc kierownicy, a w szczególnych przypadkach klient może zażyczyć sobie zmiany siedzenia aby zmniejszyć lub zwiększyć swoją odległośc od kierownicy.

Dopasowanie motocykla do sylwetki jest zupełnie darmowe i odbywa się w momencie zakupu motocykla w autoryzowanym serwisie Kawasaki. Jak to wygląda w rzeczywistości możecie zobaczyć na filmie przygotowanym przez Kawasaki wyjaśniającym idee Ergo-Fit.

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)