Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Husqvarna 401 Vitpilen i Svartpilen trafią na rynek w 2017 roku

Wysłany 13 styczeń 2015 10:01 przez Komentarze: 0

Podczas zeszłorocznych targów EICMA Husqvarna przedstawiłą dwa bardzo ciekawe modele w stylu modern-retro: 401 Vitpilen i 401 Svartpilen. Firma poinformowała wówczas, że jeśli zainteresowanie motocyklami będzie duże jest szansa że wejdą one do seryjne produkcji.

Koncept widocznie wzbudził zainteresowanie, bowiem dyrektor marketingu Husqvarny - Reinhold Zens - w jednym z wywiadów dla szwedzkiego magazynu Bike.se zapowiedział już że motocykle w 2017 roku trafią do oferty firmy. Oczywiście modele te mogą różnić się od tego co zobaczyliśmy na EICMA, ale mimo wszystko zapowiadają się bardzo ciekawie i prawdopodobnie już w przyszłym roku możemy liczyć na to że ujrzymy motocykle w takiej postaci jak trafią na rynek.

Vitpilen i Svartpilen otrzymają ten sam silnik co model Duke 390 i RC390. Moc maksymalna 1-cylindrowego motoru wynosi 44KM, a moment obrotowy 35Nm. 
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)