Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

HRC odnawia kontrakt z Casey Stonerem - Będzie nadal kierowcą testowym Hondy

Wysłany 15 styczeń 2015 10:01 przez Komentarze: 2


Honda Racing Corporation ogłosiła że odnawia kontrakt z mistrzem MotoGP Casey Stonerem. Australijczyk sięgał po tytuł mistrza dwukrtonie: w 2007 oraz w 2011 właśnie z zespołem Hondy. W sezonie 2015 będzie testował on Honde RC213V.

Pierwsze testy ze Stonera odbędą się na malezyjskim torze Sepang jeszcze w tym miesiącu - od 29 do 31 stycznia. Casey będzie także obecny na oficjalnych testach na tym torze, które będą trwały od 4 do 7 lutego. Dyrektor  Shihei Nakamoto zarządzający zespołem HRC powiedział: 

»Jesteśmy szczęściwi mogąc rozpocząć 2015 rok ogłaszając naszą współpracę z Caseyem i zatrzymać go w rodzinie Hondy. Informacje, których nam dostarcza są nie do przecenienia - szczęściarzami mając kierowce, który jest zdolny jeździć na granicy możliwości Hondy RC213V.«


Szwarc95
Szkoda , że nie wróci do wyścigów. Myślę , że wtedy sporo by się działo w Motogp i w końcu MM93 miałby godnego przeciwnika . Miejmy nadzieje , że Lorenzo lepiej zacznie ten sezon niż poprzedni :)

ROB
Może wróci - gdyby było inaczej nie trzymałby się tak blisko Hondy.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)