Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Mercedes nie zamierza przejmować MV Agusty - Włoski producent pozostanie niezależny

Wysłany 15 styczeń 2015 11:01 przez Komentarze: 0


Po wykupieniu 25% akcji przez koncern Daimler powstało wiele plotek co do przyszłości firmy i jej rozwoju. Wiele osób spekulowało że Mercedes przymierza się do przejęcia spółki i produkcji motocykli, ale zaprzeczył temu CEO Mercedesa.

Dieteter Zatsche na targach w Detroit powiedział że Mercedes nie zamierza przejmować większościowego pakietu akcji firmy. Celem jest cross-marketing, czyli wzajemna pomoc - Mercedes będzie wspierał marke i wydawał czasem limitowane edycje motocykli w barwach AMG. Kupując 25% akcji Mercedes zabezpieczył się jedynie przed sytuacją taką jak miała miejsce z Ducati, gdzie koncern VW przejął firme i Mercedes nie mógł prowadzić dalszej współpracy z Ducati.

CEO Mercedesa powiedział: "Mamy teraz nowego martnera. MV Agusta to bardzo prestiżowa marka. Wprowadzamy strategię cross-brandingu między naszymi firmami i wierzymy że są one komplementarne, jednakże aby uniknąć tego co stało się z Ducati nie mamy zamiaru przejęcia działalności lub produkcji motocykli. MV Agusta zrobi to lepiej niż my."















Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
Drzewo



Aktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe




Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida




Wybrane ofertyze sklepu



Dołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)