Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nowa generacja nawigacji motocyklowych TomTom Rider 400 już wiosną

Wysłany 16 styczeń 2015 10:01 przez Komentarze: 0

TomTom - producent nawigacji motocyklowej Rider zapowiedział wprowadzenie na rynek nowej generacji Rider 400. Urządzenie ma nie tylko odświeżony wygląd, ale również nowe nowe oprogramowanie zwiększające możliwości i przydatność dla motocyklisty.

Opcja wytyczania tras po krętych drogach została jeszcze bardziej rozbudowana - użytkownik może teraz wybrać lub pomijać trasy górskie, a także wybrać jak kręta ma być trasa w aby dopasować ją do swoich umiejętności. Ponadto  może wybrać region na mapie, a nawigacja pokaże mu najciekawsze trasy w okolicy.

Wśród innych opcji przydatnych na motocyklu znajdują się:

- Planowanie tras na PC i przesyłanie ich do urządzenia

- Udostępnianie tras swoim znajomym

- TomTom Traffic: Informacje o ruchu drogowym i korkach

- Głosowe instrukcje poprzez Bluetooth

- Wytyczanie tras na podstawie plików GPXDzięki nowej konstrukcji urządzenie może być obracane o 90 stopni do pozycji pionowej. Cena za nowego TomTom Ridera nie jest jeszcze znana - urządzenie pojawi się na rynku w kwietniu 2015 roku, a więcej informacji można znaleźć na stronie producenta: www.tomtom.com/new-rider-400Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)