Mamy już 13048 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Polaris kupuje akcje Brammo - Firma wchodzi na rynek motocykli elektrycznych

Wysłany 19 styczeń 2015 10:01 przez Komentarze: 0

Firma Polaris, do której należy legendarna marka Indian zamierza rozszerzyć swoje portfolio i wejść również na rynek motocykli elektrycznych. W tym celu Polaris wykupił większościowy pakiet akcji i tym samym będzie miał wpływ na rozwój marki Brammo, z którą współpracował przez ostatnie lata.

Do tej pory Polaris miał 8% akcji tej firmy i brał udział przy projektowaniu elektrycznych motocykli on i off-road. W wyniku kooperacji powstały modele Empulse R oraz Enertia, które były bardzo dobrze przyjmowane i nagradzane - model Empluse R ze zdjęcia na wstępie zdobył nagrodę Motocykl Roku pisma dla mężczyzn Playboy. Mimo wszystko motocykle Brammo nie trafiły wciąż do produkcji, ale dzięki inwestorowi strategicznemu w postaci firmy Polaris ma się to zmienić, bowiem produkcja motocykli Brammo na szerszą skale powinna ruszyć już pod koniec 2015 roku w fabryce znajdującej się w miejscowości Spirit Lake w stanie Iowa.

Scott Wine, CEO Polaris skomentował przejęcie Brammo: "Jesteśmi zadowoleni z naszej współpracy przy rozwoju firmy Brammo. Naszym wspólnym celem jest wyprodukowanie najbardziej zaawansowanych rozwiązań związanych z technologią elektrycznych układów napędowych".Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)