Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

BMW zamierza rozszerzyć ofertę o motocykle mniejszej pojemności

Wysłany 21 styczeń 2015 09:01 przez Komentarze: 0

Bawarski producent motocykli ma ambitny plan zwiększenia swojej produkcji do 200 tysięcy sztuk do 2020 roku - ma w tym pomóc wprowadzenie nowych modeli o mniejszych pojemnościach oraz współpraca z indyjskim TVS.

TVS ma być bramą do Indii oraz całego Indyjskiego rynku - firma ta posiada rozpoznawalną na tamtym rynku markę oraz bogate doświadczenie w produkcji lekkich motocykli. Wszystko wskazuje że już wkrótce możemy zobaczyć owoc współpracy tych dwóch firm - Brytyjski serwis visordown.com dotararł do listów przewozowych z których wynika, że prototyp motocykla kryjący się pod oznaczeniem K03 został wysłany z Włoch do Indii wraz z silnikiem oraz częściami. Nazwa K03 sugeruje że mamy do czynienia z motocyklem o pojemności 300cc, jednak są to nadal przypuszczenia. Według wielu spekujacji motocykl BMW-TVS będzie przypominał koncepcyjny model TVS Draken.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)