Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Shoei Hornet ADV - Nowy kask Dual-Sport na sezon 2015

Wysłany 21 styczeń 2015 10:01 przez Komentarze: 0

Firma Shoei wprowadza nowy kask typu dual-sport: model Shoei Hornet ADV. Kask jest następcą modelu Hornet DS i na niektórych rynkach będzie występował pod nazwą Hornet X2  

Nowy Hornet ADV otrzymał kilka usprawnień, które mają poprawić komfort podróżowania i użytkowania. Jedną z głównych zmian jest zaprojektowany od nowa daszek - posiada on wiele otworów zmniejszających opór wiatru - dzięki takiemu rozwiązaniu kask ma zachowywać się znacznie stabilniej przy dużych prędkościach i nie wpadać w wibracje oraz nie obciążać karku. Shoei chwali się także nowym systemem wentylacyjnym - z przodu mamy 3 wloty wentylacyjne(2 czołowe, 1 na brodzie), a dzięki dodatkowym wylotom z tyłu znacznie polepszył się przepływ powietrza wewnątrz kasku oraz zdolność do wyciągania gorącego powietrza z jego wnętrza. Według Shoei nowy system wentylacyjny jest nie tylko wydajniejszy, ale zapewnia mniejszy hałas w środku. Zupełnie przeprojektowany został także wlot wentylacyjny na brodzie, który ma działać efektywniej i w znaczący sposób obniżyć hałas przy prędkościach autostradowych.

Wśród innych zmian jest nowa szyba oznaczona jako CN-2 - zapewnia pochłanianie 99% promieni UV, a także oferuje większe pole widzenia na boki i do góry. Można ją zdjąć bez użycia narzędzi i zamontować pinlock. Skorupa Horneta ADV wykonana jest z materiału AIM+ i będzie można nabyć w 4 rozmiarach skorupy zewnętrznej - XXS-S, M, L, XL-XXL. 

Tradycyjnie w kaskach Shoei możemy liczyć na wyjmowaną do prania wyściółke, wypełnienie o różnych gęstościach EPS. Kask wyposażony jest w zapięcie typu DD i będzie oferowany w cenie ok. 370 Funtów za podstawowy jednolity kolor.

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)