Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Isle Of Man TT nie tylko na wyspie Man - Ciekawy pomysł organizatorów Tourist Trophy

Wysłany 21 styczeń 2015 11:01 przez Komentarze: 0

Wyścigi TT na Wyspie Man cieszą się ogromną popularnością - trudno znaleźć motocykliste, który o nich nie słyszał, a każdego roku na wyspe Man na przełomie Maja i Czerwca przybywa ponad 40 tysięcy motocyklistów.

Duży prestiż i rozpoznawalność sprzyja ciekawym i odważnym pomysłom, a jednym z nich jest ostatni pomysł rządu Wyspy Man, który posiada licencje i prawa do wyścigów. Planuje on od 2017 roku stworzyć serię wyścigów w różnych zakątkach świata odbywających się pod szyldem IOM TT.  

Organizatorzy zamierzają zbierać propozycje od regionów zainteresowanych zorganizowaniem wyścigów TT, a w sezonie 2016 zorganizować testowe wyścigi w tych miejscach. Nowa forma wyścigów ruszyłaby w roku 2017. Rywalizacja odbywałaby się w 3 najważniejszych klasach - Superbike, Supersport i Superstock. 

Ze względu na pogode pod uwage brane są głównie takie kontynenty jak Australia, Azja,  Afryka Południowa oraz Ameryka. Wyścigi IOM TT w 2014 roku przyciągnęły do telewizorów prawie 26 milionów widzów, potencjał jest więc naprawde duży.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)