Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Motocyklowy lokalizator GPS od firmy Oxford. Wodoodporny i działający 10 lat bez ładowania

Wysłany 23 styczeń 2015 11:01 przez Komentarze: 2

Firma Oxford znana z produkcji różnych akcesoriów motocyklowych prowadza na rynek nowy lokalizator GPS do motocykli. Urządzenie jest o tyle ciekawe, że jest jest całkowicie wodoodporne oraz niezależne - dzięki wbudowanej baterii litowej urządzenie wg. zapewnień producenta może działać do 10 lat(14 000 pobrań pozycji).

Lokalizator wystarczy ukryć w motocyklu, np. w schowku, a jego kształt jest na tyle nietypowy że mniej rozgarnięty złodziej może nie zorientować się że ma do czynienia z urządzeniem śledzącym pozycje. Za pomocą darmowej aplikacji tracker na telefon lub z pomocą przeglądarki www na PC możemy w dowolnej chwili zlokalizować motocykl i wyświetlić jego pozycje na mapie.Urządzenie ustala pozycje z pomocą odbiornika GPS i komunikuje się za pomocą sieci GSM w celu wysłania informacji na temat swojego położenia. Lokalizator może działać w 4 trybach - domyślny tryb uśpienia włącza śledzenie pozycji gdy czujniki wykryją ruch motocykla. W trybie live urządzenie akutalizuje swoją pozycje co 5 minut, dostępny jest także tryb geofence, w którym właściciel urządzenia określa obszar w którym powinien znajdować się lokalizator - jeśli urządzenie znajdzie się poza wyznaczonym obszarem otrzymasz emaila o zmianie pozycji, a urządzenie będzie wysyłało co 5 minut swoją pozycje w celu ustalenia drogi którą poruszają się ewentualni złodzieje motocykla. Wszystkie tryby aktywuje się z aplikacji.

Lokalizator Oxforda będzie występuje w dwóch wersjach: EL120 w cenie ok. 200 Funtów oraz EL121 kosztuące 219 Funtów. To drugie posiadać będzie mocny magnes pozwalający na łatwiejsze mocowanie w motocyklu oraz wyjście na zewnętrzną antene GPS, dzięki czemu urządzenie może zostać ukryte w w rurze, a za pomocą zewnętrznej anteny nadal określać swoje położenie. Niestety lokalizator Oxforda wymaga także subskrypcji - koszt został ustalony na 3 Funty miesięcznie.


P.
Jeśli w tym abonamencie nie ma interwencji ochrony to lipa - można kupić dowolny lokalizator i to co oferuje oxford za abonament mieć za darmo - wystarczy wrzucić karte sim play z ważnością na rok i abonament mamy w cenie 5 PLN(koszt doładowania).

Lukasz
Ciekawe urządzenie. Też korzystam z lokalizatora GPS, ale z Alfatracka: www.alfatronik.com.pl/system-lokalizacji-gps-alfatrack-s-300-z-wysokiej-klasy-lokalizatorem-gl-300-p-42.html zawsze to jakieś zabezpieczneie jest, grunt by ten lokalizator dobrze schować


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)