Mamy już 12988 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Obniżki cen części do motocykli Suzuki nawet do 30% - Tylko w lutym

Wysłany 27 styczeń 2015 10:01 przez Komentarze: 0

Jeśli planujecie zakup części do swojego motocykla Suzuki i zostawiliście to na sezon zimowy to właśnie jest najlepszy moment - Suzuki Motor Poland przygotowała specjalną promocje wiosna w lutym, dzięki której możecie nabyć oryginalne części w znacznie niższych cenach.

Oprócz zniżek na orygianlne części Suzuki przygotowało obniżki na akcesoria, a tutaj informacje z ofiucjalnej strony Suzuki

 « Sezon motocyklowy w Suzuki zaczyna się już w lutym! Suzuki Motor Poland i Shell Polska zapraszają do skorzystania ze specjalnej oferty Wiosna w lutym, dzięki której możesz uniknąć kolejek w serwisach, a także otrzymać atrakcyjne rabaty.

Planując przygotowanie motocykla i quada do nowego sezonu, warto odwiedzić ASO Suzuki już w lutym. Tylko w tym miesiącu obowiązują atrakcyjne rabaty w wysokości:

- 30% na oryginalne części zamienne,
- 15% rabatu na oryginalne akcesoria Suzuki.

Jeżeli nie masz możliwości przekazania pojazdu do serwisu w lutym, nic nie jest stracone. Wystarczy, że w lutym umówisz swoje Suzuki do serwisu, a do połowy marca będziesz mógł skorzystać z tej specjalnej oferty.

Dodatkowo, możesz liczyć na bezpłatny transport pojazdu do serwisu i z powrotem (w obszarze działania danego dealera); a gdy zlecisz wykonanie usługi w serwisie na kwotę min. 300 PLN netto otrzymasz także elegancki upominek w postaci oryginalnego scyzoryka Victorinox Waiter w skórzanym etui. »Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)