Mamy już 12569 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Akrapovic wprowadza pierwszy aftermarketowy wydech do Kawasaki Ninja H2

Wysłany 30 styczeń 2015 10:01 przez Komentarze: 0

Wydech Akropovic Kawasaki H2
Ninja H2 to motocykl obok którego nie można przejść obojętnie, jednak najwięcej krytycznych słów pada w stosunku do wydechu - jest jednak dobra wiadomość dla właścicieli i przyszłych właścicieli H2 - Akrapovic wprowadził właśnie pierwszy akcesoryjny wydech dla tego motocykla.

Wydech należy do serii Slip-On, więc nie należy spodziewać się dużego zwiększenia mocy, ale z uwagi na konstrukcje z ultra lekkiego carbonu możemy za to liczyć na duże obniżenie wagi i oczywiście zupełnie nową jakość jeśli chodzi o dźwięk - niestety nie mamy jeszcze żadnej próbki jak brzmi nowy Akropovic w Ninjy H2, a to byłoby bardzo ciekawe. Wydech ten posiada homologacje, wieć można jeździć bez obaw o kontrole policyjną i zatrzymanie dowodu :) Ponadto zastosowanie nie wymaga ustawiania map zapłonu - wystarczy go zamontować i cieszyć się lepszym dźwiękiem oraz lepiej wyglądającym motocyklem. Niestety firma nie zdradziła jeszcze jaka będzie cena za nowy wydech.
Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)