Mamy już 12844 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Nasz człowiek w Indiach: Nowy film dokumentalny z Guy-em Martinem

Wysłany 30 styczeń 2015 12:01 przez Komentarze: 0

Guy-a Martina mieliśmy okazje oglądać w znakomitym filmie Closer to The Edge, ale już za kilka dni brytyjski kanał Channel 4 pokaże dwuczęściowy film dokumentalny : "Our Guy in India". 

Dokument ten będzie opowieścią o podróży motocyklowej Guy-a Martina przez Indie wraz z grupą tamtejszych motocyklistów. Przejechali oni 1000 mil(1600 km), a podróż uwieńczyli biorąc udział w największym zlocie miłośników marki Royal Enfield - Rider Mania. 

Nowa przygoda Guy-a Martina trwała około dwóch tygodni, w których był czas na jazde, naprawe motocykli, zwiedzanie atrakcji Indii, a nawet wizyte w największym zakładzie naprawiającym ciężarówki(Guy z zawodu jest mechanikiem). Premiera filmu odbędzie sie 1 lutego  o godzinie 21:00 w kanale 4, jednak dokument trafi także na DVD oraz Blue Ray.

Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)