Mamy już 12857 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Kask Bell Moto-9 dołącza do projektu Custom Fit Scan

Wysłany 02 luty 2015 10:02 przez Komentarze: 0


Pamiętacie o technologii Bell Custom FIt Scan? Jest to innowacyjny system opracowany przez firmę Bell, która dzięki skanerowi 3D pozwoli na stworzenie kasku którego wnętrze jest idealnie dopasowane do kształtu głowy właściciela.

Bell miał oferować ten system dla dwóch modelu - sportowego kasku Star Carbon oraz off-roadowego Moto-9, jednak z niewiadomych przyczyn ten drugi do tej pory był pomijany. Teraz Bell postanowił dołączyć ten model do projektu Custom Fit Scan i mimo że jest to raczej ciekawostka, bowiem firma obecnie oferuje skany głowy tylko w USA jeżdżąc ze swoim mobilnym skanerem po różnych imprezach motocyklowych to warto przypomnieć na temat tej technologii, bowiem wkrótce może pojawić się w innych krajach i niesie ze sobą dużo korzyści dla motocyklistów.

Jeśli jesteście zainteresowani szczegółami na temat Custom Fit Scan to pisaliśmy o nich wTEJ WIADOMOŚCI.Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)