Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Harley-Davidson opublikował wyniki finansowe za 2014 rok. Jest wzrost, ale bez rekordu.

Wysłany 02 luty 2015 12:02 przez Komentarze: 0

Harley-Davidson opublikował wyniki finansowe za 2014 rok. Wynika z nich że sprzedaż motocykli osiągnęła poziom 267,999 sztuc, a to oznacza wzrost o 2,7% w porównaniu do roku 2013 w którym sprzedano 260 839 motocykli. 

Zysk firmy za ubiegły rok wyniósł 844,6 miliona dolarów, co daje wzrost przychodów o 7,8% w stosunku do roku ubiegłego. Największą sprzedaż Harley zanotował oczywiście w stanach zjednoczonych, gdzie sprzedano 171 079 motocykli - szczególnie dobrze sprzedawały się modele tj: Road Glide, Ultra Low, Ultra Limited Low, CVO Street Glide oraz Freewheeler. Obecny udział firmy na rynku motocykli o pojemności większej niż 600cc na rynku USA wynosi aż 53,3%. 

Wskaźniki sprzedaży wzrosły także w Europie, Japonii, Ameryce Łacińskiej, jedynie w Kanadzie firma zanotowała zmniejszenie sprzedaży w stosunku do roku ubiegłego. Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)