Mamy już 12526 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Suzuki V-Strom 1000 Sport z wydechemy Yoshimura już wkrótce u dealerów

Wysłany 06 luty 2015 08:02 przez Komentarze: 2

Suzuki V-Strom 1000 Sport

Suzuki wprowadza nową wersje V-Stroma 1000 w 2015 roku. Wersja Sport będzie występowała obok obecnie dostępnych w salonach Adventure i Desert, jednak będzie od nich tańsza.

V-Strom 1000 Sport dostępny będzie wyłącznie w czarnym malowaniu, zostanie także wyposażony w wydech Yoshimura Hepta Force. Wyposażenie obejmuje również hand bary, osłone silnika oraz łańcucha, nie ma natomiast fabrycznych kufrów co pozwoliło na obniżenie jego ceny w stosunku do pozostałych wersji. Pierwszym rynkiem na jakim oferować będzie Suzuki tą wersje V-Stroma jest Wielka Brytania, gdzie wyceniono go na 9 799 funtów. Wkrótce powinien pojawić się w innych krajach w tym w Polsce.


Anubis
Ale przepraszam, mam pytanie. Wydech poprawi elastyczność, reakcję na na otwarcie przepustnicy czy po prostu będzie miał karbonową cukinię z boku do lansu na bulwarze?

Tomek
Tu jest wykres z hamowni wydecu Hepta Force w gixxerze L2 http://shop.yoshimura-jp.com/files/graph1/1398040434_a28ab75ca2ae155bc0f75c4f697168a2.gif Przyrost mocy raczej niewielki, ale zawsze można liczyć na znacznie lepszy dźwięk.


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)