Mamy już 13031 opinii o produktach motocyklowych!

R E K L A M A
moto-opinie.info

Opinie Aktualności Miejsca i trasy

Arrow przedstawia nową linie wydechów dla BMW S1000RR 2015

Wysłany 13 luty 2015 09:02 przez Komentarze: 0

Znana włoska firma Arrow produkująca układy wydechowe do motocykli przedstawiła właśnie linie dedykowaną najnowszemu BMW S1000RR 2015. Motocykl od 2015 nie ma wersji HP, więc motocykliści którzy zechcą wycisnąć coś więcej niż standardowe 199 KM muszą zainwestować w aftermarketowe dodatki.

Firma Arrow przygotowała kompletną oferte - do wyboru są kolektory wykonane z tytanu, a także różne końcówki wydechu - między innymi X-Kone, Race-Tech czy krótki GP2. Wydechy posiadają homologacje drogową, ale po wyjęciu db-killera można liczyć na pełne doznania dźwiękowe. Niestety nie podano żadnych informacji jak wydechy wpływają na przebiek krzywej mocy i momentu obrotowego, dlatego pytania trzeba kierować bezpośrednio do firmy Arrow. Oto jak prezentuje się oferta Arrow dla użytkowników BMW S1000RR 2015. 


Nazwa
Email
Komentarz
Przepisz kod  


»Ostatnie nowości
Autor newsaDRZEWO
DrzewoAktualności Ducati Bezpieczeństwo BMW Honda Kawasaki Motocykle KTM Technika jazdy FMX Yamaha Kaski motocyklowe Opony motocyklowe
Moto opinie na Androida

Aplikacja Moto Opinie na Androida już jest! Aktualności, opinie, ciekawe trasy i miejsa w twojej okolicy. Zapraszamy do ściągania z google play lub skanując kod QR.


Moto-Opinie na Androida
Wybrane ofertyze sklepuDołącz do nas nafacebooku

Dołącz do nas na facebooku i bądź bieżąco ze wszystkimi nowościami w newsroomie i na stronie moto-opinie.info :)